KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13196344
nr 1319 6344
Jean-Jacques de Boissieu
(1736-1810), Frankrike
Etsning, Fountain of Choulans, 1764. Ej signerad. Motivet: ca 15x12,5 cm
Jean-Jacques de Boissieu, fransk målare och gravör född 1736, död 1810.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:52:46
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Jean-Jacques de Boissieu
Läs mer om Jean-Jacques de Boissieu